AKTUÁLNÍ KULTURNÍ A SPORTOVNÍ AKCE

•  Termín konání: 11.1.2020
Kulturní komise městyse srdečně zve na divadelní hru Jaromíra Hrušky – NÁVRAT DO HOTELU BLACKOUT, se kterou se představí ŠOS Prachatice. Jedná se o pokračování dnes již kultovní inscenace Šumavského ochotnického spolku „Hotel Blackout“. Nová původní česká nekorektní fake fiction komedie o mužích, ženách a jejich životních aplikacích začíná v sobotu 11. ledna v 19:00 hodin v kině ve Strunkovicích nad Blanicí. Vstupné 90,- Kč

Upoutávku najdete ZDE.
 

•  Termín konání: 15.1.2020
Ekvádor. Cestovatelská přednáška P. Josefa Prokeše se uskuteční v kině ve Strunkovicích nad Blanicí ve středu 15. ledna od 19:00 hodin. Těšit se můžete nejen na výstup na šestitisícovku či prolézání pralesem, ale i návštěvu misionářů či chudinských čtvrtí. Vstupné dobrovolné.

•  Termín konání: 18.1.2020
Zveme vás na večer s dětskými muzikály. Jestlipak víte, co mají společného New York a Strunkovice? V obou metropolích se hrají ty úplně nejvíc nejlepší dětské muzikály na světě! A vy se o tom můžete přesvědčit už v sobotu 18. ledna. Zatímco na legendární Broadwayi budou dávat třeba Ledové království nebo Lvího krále, tak ve strunkovickém kině si od 18:00 hodin užijete hned tři muzikály. Populární Červenou Karkulku z dílny autorské dvojice Jaroslav Uhlíř – Zdeněk Svěrák, Perníkovou chaloupku, u které text Jiřího Řehounka zhudebnil Michal Bosák, a Sůl nad zlato Františka Pittnera. Na muzikálovém večeru vystoupí děti z budějovické ZUŠ Vojtěch za doprovodu živé kapely, kterou bude řídit Zdenek Zavičák. Vstupné činí 90,- Kč.

•  Termín konání: 19.1.2020
V neděli 19. ledna od 19:00 hodin se v kinosále KD ve Strunkovicích nad Blanicí uskuteční koncert legendární skupiny SCHODIŠTĚ (Nahoru po schodišti dolů band). Těšit se můžete na hutný mix písní z nejslavnějšího období této kultovní kapely, ale především na řadu našláplých písní z nového alba Kupředu, které kapela v lednu pokřtí. Vstupné 150,- Kč.

Upoutávku najdete ZDE.
 


•  Termín konání: 24.1.2020
T. J. Sokol Strunkovice zve všechny občany našeho městyse i okolí v pátek 24. ledna 2020 na svůj XIX. SOKOLSKÝ BÁL. Začátek od 20:00 hodin v KD Strunkovice nad Blanicí. K tanci i poslechu bude hrát hudební skupina POZOR, VIZITA! Návštěvníci se mohou těšit na bohatou tombolu a na předtančení našich výborných gymnastů pod vedením Ivety Milerové a na country tance Strunkováčku pod vedením Jiřiny Sladové. Vstupné 100,- Kč.

•  Termín konání: 15.2.2020
Zastupitelé Městyse Strunkovice nad Blanicí srdečně zvou na 14 PLES MĚSTYSE v sobotu 15. února 2020 od 20:00 hodin v sále KD ve Strunkovicích nad Blanicí. K tanci a poslechu bude hrát kapela  TOP BAND. Bohatá tombola, vstupné 100,- Kč.
Pojď se s námi pobavit,
nebuď jako ťuntík.
K tanci bude Top Band hrát
a v módě je puntík.

Optimalizováno pro rozlišení
1024x768
© BoD